Nasıl Aranır ?

AloSırdaş canlı dert köşesi servisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an bu hizmeti kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 00237 800 010 nolu numarayı aramaktır.

Turkcell,Vodafone ve Türk Telekom olmak üzere tüm operatörlerden, mobil ya da sabit hatlardan bu numarayı arayabilir ve dilediğiniz kadar görüşme yapabilirsiniz.

AloSırdaş canlı dertleşme hattı Türkiye içi aramalara açıktır. Yurtdışından aramalara kapalıdır

Zaman hızla akıp gidiyor. Pazartesiyle başlayan hafta hangi ara cuma oldu anlamıyorsunuz. Ama bildiğiniz bir şey var; o da bu monotonluktan canınızın fena halde sıkıldığı. Öyleyse doğru yerdesiniz; telefonda sohbet servisi ile hayatın tekdüzeliğine sizin belirlediğiniz bir süre boyunca ara verebilirsiniz

Evde ayrı, işte ayrı stres altındasınız, üstünüzdeki yük ve sorumluluklarınız sizi yoruyor. Bir süreliğine de olsa rahatlamaya ihtiyacınız var. Ama nasıl bilmiyorsunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz; 00237 800 010 nolu telefonda sohbet hattını arayarak ihtiyaç duyduğunuz ölçüde rahatlayabilirsiniz

İçinizi kemirip duran bir sıkıntınız var; geçmişte olmuş bir olay ya da aklınıza takılan bir düşünce. Ama ne eşinize, ne dostunuza ne de anne ya da babanıza anlatabilirsiniz. Öyleyse doğru yerdesiniz; 00237 800 010 55 sohbet numarasını arayarak kimseye anlatamadığınız dertlerinizi, sırlarınızı canlı dert ortaklarınızla paylaşabilirsiniz.

Kimi Arayacağımı Seçebilir miyim ?

AloSırdaş servisinde sohbet etmek için aradığınız sırdaşlarınızı dahili numaralarını tuşlayarak kendiniz seçebilirsiniz. Güzel dakikalar paylaştığınız sırdaşınızla bir sonraki aramanızda ya da aramalarınızda tekrar sohbet edebilir ve onu hayatınızda kalıcı kılabilirsiniz.

Servisin Süresi Ne Kadardır?

AloSırdaş servisinde süre kısıtlaması yoktur. Canlı sohbet hattı hizmetinin süresini siz belirlersiniz. Sırdaşlarınızla dilediğiniz kadar konuşursunuz.

Hattıma Ne kadar Ücret Yansır?

Alo Sırdaş Servisinin dakikası 3.50 TL.dir. İlk 13 saniyelik bölümü ise ücretsizdir. Bunun dışında hattınıza herhangi bir ek tutar yansımaz.